Vybavení
Počet produktů: 10

Redcord® propojuje fitness, zdravotní péči a sportovní výkon. Usnadňuje přechod mezi výkonově orientovaným tréninkem a rehabilitací po zranění. Redcord® je charakteristický svým uceleným přístupem. Jádrem konceptu jsou pečlivě navržená cvičení s použitím vlastní váhy těla jako odporu. Svých výborných výsledků dosahuje díky kombinaci aplikovaných...

Redcord® propojuje fitness, zdravotní péči a sportovní výkon. Usnadňuje přechod mezi výkonově orientovaným tréninkem a rehabilitací po zranění. Redcord® je charakteristický svým uceleným přístupem. Jádrem konceptu jsou pečlivě navržená cvičení s použitím vlastní váhy těla jako odporu. Svých výborných výsledků dosahuje díky kombinaci aplikovaných vědeckých poznatků (Neurac®), patentovaného zařízení (Vybavení Redcord®) a poradenství certifikovaných profesionálů (CNP - Certified Neurac Provider).

...číst více

Podkategorie

 • Fyzioterapeut

  Vybavení je určeno pro fyzioterapeuty, rehabilitační lékaře a další profesionály vzdělané v léčebné metodě Neurac. Metoda je zaměřena na obnovu neuromuskulární funkce.

  Zásadní funkcionalitou tohoto vybavení je přesné, jemné a plynulé dávkování zátěže pomocí popruhů a elastických lan, která lze použít jako dopomoc, tedy nadlehčení klienta, ale i ke cvičení proti odporu. Výhodou je, že dopomoc není pasivní, ale za současné pohybové funkce klienta – což je pro změnu v řízení pohybu zásadní výhoda.

  Všechny komponenty jsou označeny značkou Medical Device.

  Vybavení umožňuje aplikovat rotační pohyby v každé z pozic současně s uzavřenými kinetickými řetězci a to pro každou část těla (tedy i pro i krční páteř).

 • Trenér

  Vybavení je určeno pro osobní trenéry, pilates instruktory a jiné profesionály, kteří pracují s klienty individuálně či v malých skupinách. Veškerá vybavení jsou navržena tak, aby splnila požadavky jak ze strany profesionála, tak jeho klienta.

 • Jednotlivec

  Vybavení kategorie je určeno pro všechny, co milují pohyb. Jednotlivá vybavení jsou ideální volbou pro domácí cvičení či individuální trénink.

Zobrazeno 1 - 10 z 10 položek
Zobrazeno 1 - 10 z 10 položek
Produkt byl úspěšně přidán do porovnávače.